ul. Kapelanka 1A, 30-347 Kraków
fax +48 (12) 266 46 43
O spółdzielni Organy spółdzielni Akty prawne Aktualności Remonty Zasoby Kontakt

WYWÓZ RZECZY WIELOGABARYTOWYCH 2019-10-31 00:00:00

Spółdzielnia podejmuje wszelkie starania, aby nasze osiedle było czyste, zadbane i przyjazne mieszkańcom. Niestety, nie wszyscy to rozumieją. Zdziwienie nasze budzi fakt, że lokator ( w szerokim rozumieniu tego słowa) nie wrzuca śmieci do kontenerów, tylko stawia pod drzwiami altany śmietnikowej. Przecież nie chcemy , aby na osiedlu pojawiły się szczury, bo gołębie już mamy.

Panie sprzątające nie są służbą, która sprząta po niechlujach. Nie masz klucza, zadzwoń, administracja dorobi ( za opłatą oczywiście). 
Co miesiąc wywożone są rzeczy wielogabatytowe. Terminy wywozu administracja ZSM podaje komunikatami. Nie wyrzucajmy mebli i innych rzeczy, kiedy jest nam wygodnie, tylko w wyznaczonych terminach. 
Czy miło jest oglądać przez cały miesiąc rozwalone meble i inne rzeczy? Przecież to jest nasze miejsce, w którym mieszkamy. Dbajmy, aby było czyste i przyjazne.Gruz pochodzący z remontu wywozimy we własnym zakresie - Lamusownia ul. Centralna.. Ceramiczne urządzenia sanitarne nie są wywożone przez służby MPO. Należy je wywieźć we własnym zakresie. Dotyczy to również gruzu i szyb.